KARIÉRA - Balladine
23179
page-template-default,page,page-id-23179,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Taneční škola Balladine hledá PR a marketingového manažera.

Náplň práce:

  • copywriting, správa webu a sociálních sítí
  • komunikace s tištěnými médii
  • kompletace grantových žádostí
  • příležitostná administrativní činnost
  • pomoc s realizací mimořádných eventů a workshopů

Požadavky:

  • láska k tanci a umění
  • alespoň základní orientace v tanečním oboru
  • vysoká flexibilita
  • kreativní myšlení
  • samostatnost, pečlivost
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Při výběru bude důraz kladen především na přístup a osobní vlastnosti uchazečů. Jsme mladý kolektiv, zapálený do práce, kterou děláme s láskou a rádi bychom, aby  k nám náš nový člen dobře zapadl.

Nabízíme:

  • práce na zkrácený úvazek
  • volná pracovní doba
  • kreativní a přátelské prostředí
  • možnost navštěvovat taneční hodiny zdarma

Rozsah práce: cca 40-60 hod./měsíc dle potřeby. Vhodné jako brigáda či placená praxe při studiu (DPP).

Nástup: v průběhu srpna.

V případě zájmu prosím zašlete svoje CV a průvodní dopis na adresu balladine.info@gmail.com. Děkujeme!