BALET PRO DĚTI - Balladine
23317
page-template-default,page,page-id-23317,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
BALET PRO DĚTI

Kurz je koncipován jako taneční průprava, kde si děti osvojí základy klasické baletní techniky. Výuka probíhá zábavnou formou s důrazem na rozvíjení dětské motoriky, správné držení těla a vnímání rytmu.  Neméně důležitý je také rozvoj schopnosti práce v kolektivu a disciplíny. Přijímáme děti všech pokročilostí od 2,5 let věku. Děti jsou rozděleny do hodin dle věku a individuální pokročilosti. Náročnost lekcí je přizpůsobena věku a fyzickým možnostem dětí. Lekce pro nejmenší trvají 50 min, lekce pro děti starší 6 let pak 60 min. Některé hodiny baletu pro děti probíhají paralelně s kurzy pro dospělé (dle rozvrhu). Rodiče a jejich děti tak mohou svoje kurzy navštěvovat souběžně a rodičům odpadá nutnost hledat hlídání. V podzimním semestru 2017 jsme také poprvé otevřeli kurz „Příprava na konzervatoř“. Tento kurz je určen pro děti ve věku 7 – 13 let a slouží jako intenzivní příprava pro zvládnutí zkoušek a studia na taneční konzervatoři. 

.

BALLADINE, VÍC NEŽ JEN TANEC   

Přijďte si zatančit, nasát atmosféru, poznat nové kamarády nebo si dát kafe či víno v naší přidružené rodinné kavárny Attitude:) !

>> LETNÍ SEMESTR 11.2. – 15.6.2019<<
.
FIALKY // děti 2,5 – 3 roky 
BERUŠKY  // děti 3 – 4 roky 
SEDMIKRÁSKY  // děti 5 – 6 let  
KOPRETINY // děti 7 – 11 let 
Příprava na konzervatoř // děti 7 – 13 let 
Pohybový kurz pro rodiče s dětmi // děti 3-7let

.

V prvním týdnu semestru probíhají zkušební hodiny. ROZVRH najdete zde. Děti do kurzů prosím přihlašujte pomocí rezervačního systému.