BALET PRO DĚTI - Balladine
23317
page-template-default,page,page-id-23317,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
BALET PRO DĚTI

Kurz je koncipován jako taneční průprava, kde si děti osvojí základy klasické baletní techniky. Výuka probíhá zábavnou formou s důrazem na rozvíjení dětské motoriky, správné držení těla a vnímání rytmu.  Neméně důležitý je také rozvoj schopnosti práce v kolektivu a disciplíny.

Přijímáme děti všech pokročilostí od 2,5 let věku. Děti jsou rozděleny do hodin dle věku a individuální pokročilosti. Náročnost lekcí je přizpůsobena věku a fyzickým možnostem dětí. Lekce pro nejmenší trvají 50 min, lekce pro děti starší 6 let pak 60 min.

Do kurzu se poté závazně přihlašujete vyplněním a podepsáním přihlášky. Tu obdržíte po první zkušební hodině na recepci, případně ji naleznete v sekci ke stažení – můžete přinést na první lekci již vyplněnou. 

 

.

>> KURZY pro školní rok 2020/2021 <<
.
FIALKY // děti 2,5 – 3 roky > dítě musí být schopno zvládnout 50min lekci bez přítomnosti rodiče.
Na začátku semestru umožňujeme 1-3 adaptační lekce za přítomnosti rodiče.
BERUŠKY  // děti 3 – 4 roky   
SEDMIKRÁSKY // děti 5 – 6 let – všechny pokročilosti + děti 7 – 11 let – začátečníci
PŘÍPRAVA NA KONZERVATOŘ // děti 7 – 13let – alespoň 1 rok předchozí zkušenosti s baletem. Jedná se o spojený kurz kopretin + přípravy z minulého roku.
 

Děti se přihlašují na CELÝ ŠKOLNÍ ROK vyplněním přihlášky již v září! Školní rok trvá od 21. září 2020 do konce června 2021 a v průběhu semestru se děti mohou zúčastnit SLAVNOSTNÍHO ZÁVĚREČNĚHO VYSTOUPENÍ. V ceníku je uvedena částka za POLOLETÍ/SEMESTR, je možné zaplatit celý školní rok najednou nebo 1.pololetí/semestr do týdne od podpisu přihlášky a 2. pololetí/semestr pak do konce roku 2020.