BALET PRO DĚTI - Balladine
23317
page-template-default,page,page-id-23317,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
BALET PRO DĚTI

Kurz je koncipován jako taneční průprava, kde si děti osvojí základy klasické baletní techniky. Výuka probíhá zábavnou formou s důrazem na rozvíjení dětské motoriky, správného držení těla a vnímání rytmu.  Neméně důležitý je také rozvoj schopnosti práce v kolektivu a disciplíny s ohledem na věk a dispozice dětí. Snažíme se ctít osobnosti našich dětí a přistupovat k nim individuálně, ale učíme je také ohleduplnosti k ostatním. Metodika výuky vychází z klasických baletních škol (ruské, francouzské) a také ze základní myšlenky naší školy: důležitější než vrcholový výkon je radost z pohybu a nenásilné učení plné her a pozitivní motivace.  

Přijímáme děti všech pokročilostí od 3 let. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a individuální pokročilosti. Náročnost lekcí je přizpůsobena fyzickým možnostem dětí. Lekce pro nejmenší trvají 50 min, lekce pro děti starší 6 let pak 60 min.

Do kurzu dítě závazně přihlašujete vyplněním e-přihlášky

 

.

>> KURZY pro školní rok 2023/2024 <<
.
 
PAMPELIŠKY  // děti 3 – 4 roky   
SEDMIKRÁSKY // děti 5 – 6 let – všechny pokročilosti + děti 7 – 10 let – začátečníci bez zkušenosti s baletem (po prvním pololetí mohou přejít do kopretin)
KOPRETINY // děti 7 – 12let – alespoň 1 rok předchozí zkušenosti s baletem
 

Děti se přihlašují na CELÝ ŠKOLNÍ ROK vyplněním přihlášky již v září! Školní rok trvá od 18. září 2023 do 21. června 2024. V ceníku je uvedena částka za POLOLETÍ/SEMESTR, je možné zaplatit celý školní rok najednou nebo 1.pololetí/semestr do týdne od podpisu přihlášky a 2. pololetí/semestr pak do konce roku 2023.