CENÍK - Balladine
17
page-template-default,page,page-id-17,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
CENÍK
 

KURZY 2022

 

PROSÍME, PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE UVEDENÉ INFORMACE:

Ceník kurzů je platný pro lekce od 17.ledna do 27.května 2022.

Platbu za kurz je potřeba provést nejpozději do 7 dnů od podpisu přihlášky

Platbu je možné provést v hotovosti na recepci Balladine nebo přes účet 2100735900/2010. Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a kurz, který budete navštěvovat.

Rozvrh najdete zde.

Na první zkušební lekci v prvním týdnu semestru se, prosím, přihlašujte pomocí rezervačního systému.

První navštívená hodina v naší škole je zkušební a je vždy zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, zda Vám naše výuka a lektorky vyhovují a pak se teprve rozhodnout pro platbu celého kurzu. Do kurzu se poté závazně přihlašujete vyplněním a podepsáním přihlášky. Tu obdržíte po první zkušební hodině na recepci, případně ji naleznete zde – můžete přinést na první lekci již vyplněnou. 

Potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám rádi vypíšeme max. do měsíce od zahájení semestru. 

V případě platby za celý kurz je možné si pro nemoc zameškané lekce po domluvě nahradit docházkou do jiného kurzu, maximálně však 2 lekce během jednoho semestru. Pište prosím na email balladine@balladine.cz.

 

Dozvěděli jste se o kurzech později, nestihli jste se přihlásit  hned na začátku semestru? Nevadí, můžete se hlásit kdykoli. Lektorky Vám ze začátku budou věnovat zvýšenou péči, abyste brzy dohnali ostatní. O obsazenosti kurzů se prosím informujte na balladine@balladine.cz.

Nabízíme samozřejmě také možnost jednotlivého vstupu, dále individuálních lekcí a pronájmu sálu tanečním skupinám. Pište prosím na email balladine@balladine.cz