PRAVIDELNÉ WORKSHOPY MODERNÍHO TANCE PRO DĚTI - Balladine
23752
post-template-default,single,single-post,postid-23752,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PRAVIDELNÉ WORKSHOPY MODERNÍHO TANCE PRO DĚTI

5x NEDĚLNÍ WORKSHOP 15:00 – 17:00 // pro děti 6 – 13 let // lektorka Veronika Jiroušková
25.února > ROZPOHYBUJ TĚLO
18.března > TANEČNÍ ŠVIHY 
15.dubna > JAZZOVÉ PIRUETY
13.května > SKÁČEME, LÉTÁME
27.května > TANEC S ÚSMĚVEM

Součástí každého workshopu moderního tance bude cvičení na protažení, rozsah, správné držení těla, izolace a choreografie.

Lektorka VERČA Jiroušková je absolventka Taneční konzervatoře v Brně obor moderní tanec. Od 7 let tančí v taneční skupině Danza Brno, s níž se zúčastnila mnoha tanečních soutěží, mistrovství České republiky a Mistrovství světa v tanečním stylu jazz dance. Tři roky pracovala na základní umělecké škole v Pohořelicích jako pedagog tance. Jako lektorka a vedoucí pracuje na dětském tanečním a sportovním táboře. Vystupuje a hostuje na různých akcích, plesech, tanečních soustředěních i workshopech, pravidelně zasedá v porotě taneční soutěže O Jablonskou tanečnici. Jejím největším snem je tančit v muzikálu. Tento sen si pomalu plní a nyní ji můžete vidět tančit v muzikálu Děti ráje, Jesus Christ Superstar a v opeře Carmen. 

> s sebou > pohodlné oblečení > něco na pití > úsměv

PŘIHLAŠUJTE SE na emailu balladine@balladine.cz a uveďte celé jméno dítěte a jeho věk + telefonní kontakt na Vás.

CENA: 1050kč / všechny termíny nebo 250kč / 2 hodiny
Platbu, prosím, proveďte buď převodem na účet nebo hotově na recepci Balladine. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Do poznámky pro příjemce napište jméno a přijímení dítěte.

Změna termínu vyhrazena.

Tento projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna. Děkujeme!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.