Balet Barre Fitness - jemnější nebo intenzivnější? - Balladine
25295
post-template-default,single,single-post,postid-25295,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Balet Barre Fitness – jemnější nebo intenzivnější?

První novinka, kterou bychom vám letos chtěli představit, je nový koncept oblíbených kurzů Balet Barre Fitness pro dospělé. Kurzy BBF obecně vycházejí z baletní techniky, jde částečně o tanec a částečně o cvičení. Letos se náš kurz rozvětvil na dvě úrovně:

.

🚩 Balet Barre Fitness mild >> kurz je určen pro kohokoliv, kdo má rád pohyb a chce si vyzkoušet něco nového, nebo již koncept BBF zná a chce si udržet svoji úroveň posílení a protažení těla. Každá lekce se skládá z několika částí, děláme od každého trochu: kardio, tyč, workout, flexi.

.

🚩 Balet Barre Fitness advanced >> kurz je určen pro lidi každého věku, kteří pravidelně cvičí a mají vybudovanou určitou fyzičku anebo naše (či jiné) kurzy BBF navštěvovali v minulých letech. Na lekcích se budeme věnovat intenzivnějšímu dynamickému pohybu – půjde především o kardio a workout.

.

Kdy a kde? Najdete v rozvrhu!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.