LISTOPADOVÉ WORKSHOPY / NOVEMBER WORKSHOPS - Balladine
23553
post-template-default,single,single-post,postid-23553,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

LISTOPADOVÉ WORKSHOPY / NOVEMBER WORKSHOPS

 

For english, please go to our facebook and scroll down:

Modern dance workshop for kids: https://www.facebook.com/events/2094447024109569/

Contemporary workshop for adults: https://www.facebook.com/events/288855778285969/


PODROBNÉ INFO O WORKSHOPECH :

Taneční škola BALLADINE Vás zve na workshop pod vedením lektorky Veroniky Jirouškové:
WORKSHOP PRO DĚTI 6 – 13 let // MODERNÍ TANEC

> protažení / rozsah / izolace / příprava na jazzové piruetty / taneční sestava / improvizace / pauza dle domluvy s dětmi a povídání o vývoji moderního tance z baletu – jak se formoval až do dnešní podoby <<

Nedělní workshop je akce nabitá nejen tancem, ale i zábavou. V rámci dvouhodinového workshopu moderního tance se děti naučí jak správně protáhnout své tělo, ovládat ho a využívat prostor kolem sebe. Děti si vyzkouší základ pro jazzové piruetty a naučí se kousek choreografie. Také se pokusíme odbourat strach z improvizace, která se v každém tanečníkovi skrývá. Čas bude i na pauzu a krátké povídání o základech moderního tance.

> s sebou > pohodlné oblečení > něco na pití > úsměv

Lektorka VERČA Jiroušková je absolventka Taneční konzervatoře v Brně obor moderní tanec. Od 7 let tančí v taneční skupině Danza Brno, s níž se zúčastnila mnoha tanečních soutěží, mistrovství České republiky a Mistrovství světa v tanečním stylu jazz dance. Tři roky pracovala na základní umělecké škole v Pohořelicích jako pedagog tance. Jako lektorka a vedoucí pracuje na dětském tanečním a sportovním táboře. Vystupuje a hostuje na různých akcích, plesech, tanečních soustředěních i workshopech, pravidelně zasedá v porotě taneční soutěže O Jablonskou tanečnici. Jejím největším snem je tančit v muzikálu. Tento sen si pomalu plní a nyní ji můžete vidět tančit v muzikálu Děti ráje, Jesus Christ Superstar a v opeře Carmen. 

DEADLINE pro přihlášení i platbu je 6.11.2017
PŘIHLAŠUJTE SE na emailu balladine@balladine.cz a uveďte celé jméno dítěte a jeho věk + telefonní kontakt na Vás.
CENA: 250kč / 2 hodiny
Platbu, prosím, proveďte buď převodem na účet nebo hotově na recepci Balladine. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Do poznámky pro příjemce napište jméno a přijímení dítěte.


Taneční škola BALLADINE s radostí oznamuje v pořadí druhý workshop současného tance se sólistkou Pražského komorního baletu Sabinou Bočkovou. Dobré ohlasy na dubnový workshop a Váš zájem o další pokračování jsme si vzaly k srdci a srdečně zveme na:
 SABINA BOČKOVÁ // CONTEMPORARY WORKSHOP vol2

> Workshop se bude konat podle zájmu buď pouze v neděli 26.11. nebo v neděli i v sobotu (25.+26.11.) vždy 14:00-18:00 <

>>NÁPLŇ WORKSHOPU<<
Budeme nahlížet naše tělo jako individuální jednotku a sledovat jak jako jedinci fungujeme ve skupině. Fyzicky připravíme a posílíme naše tělo skrze jednotlivé cviky podporující rozvoj naší fyzikality tak, aby se jeho funkčnost zlepšila i v našich běžných životech. Naučíme se pracovat s koordinací pohybu, uvědoměním si všech částí našeho těla a správným využitím energie a stavu naší mysli.
Věnovat se budeme také improvizaci, kde se pokusíme použít naše tělo v jeho absolutní komplexnosti. Naproti tomu budeme pracovat i s fragmentací pohybu, a to v několika jejích podobách.
Na závěr necháme vytrysknout naši kreativitu a vytvoříme jakousi poloimprovizovanou session, kde se pokusíme uplatnit veškeré informace, které jsme v průběhu workshopu získali.
> 1h 45min tanec / 30min pauza / 1h 45min tanec <

SABINA vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, účastnila se několika mezinárodních workshopů, v rámci kterých absolvovala výuku gaga techniky a repertoáru světových choreografů jako Ohad Naharin, Crystal Pite, Lighfoot-Leon a dalších. Nyní třetím rokem profesionálně působí na české scéně současného tance a je sólistkou Pražského komorního baletu. 
http://prazskykomornibalet.cz/o-nas/soliste/sabina-bockova/

FOTO z dubnového workshopu: https://www.facebook.com/pg/balladinedance/photos/?tab=album&album_id=1467723999968000

DEADLINE pro přihlášení i platbu je 3.11. 2017
PŘIHLAŠUJTE SE na emailu balladine@balladine.cz a napište o kterou variantu máte zájem:
➡️26.11. / NE / 1den / 4h / 490kč 
nebo
➡️25.+26.11. / SO+NE / 2dny / 8h / 890kč
Platbu, prosím, proveďte buď převodem na účet nebo hotově na recepci Balladine. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Do poznámky pro příjemce napište své jméno a přijímení.

 

Tyto projekty se uskutečňují za finanční podpory statutárního města Brna. Děkujeme!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.