Ballet Barre Fitness - Balladine
22303
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22303,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ballet Barre Fitness

Tento kurz je tím nejlepším pro sexy, vytvarovanou a štíhlou postavu. Kombinace baletu, kardio cvičení a fitness vám pomůže ke krásnému držení těla, zvýšené flexibilitě, tvarování postavy a vytrvalosti. Přijďte si vyzkoušet trénink, který si pochvalují i světové topmodelky!

  • Warm up v prostoru na rozehřátí
  • Cardio část na volnosti s prvky baletu
  • Barre workout – posilování převážně dolní částí těla tzv. problémových partií, hýždě, stehna, břicho za pomocí baletní tyče. Součástí workout je také flexi a protažení jednotlivých partií. Posilování vychází z baletních prvků, které jsou staletími vyzkoušeny jako vysoce efektivní při tvarování postavy, zejména dlouhých a štíhlých svalů.
  • Flexi
  • Relax a uvolnění

.

Balet Barre Fitness mild >> kurz je určen pro kohokoliv, kdo má rád pohyb a chce si vyzkoušet něco nového, nebo již koncept BBF zná a chce si udržet svoji úroveň posílení a protažení těla. Každá lekce se skládá z několika částí, děláme od každého trochu: kardio, tyč, workout, flexi.

.

Balet Barre Fitness advanced >> kurz je určen pro lidi každého věku, kteří pravidelně cvičí a mají vybudovanou určitou fyzičku anebo naše (či jiné) kurzy BBF navštěvovali v minulých letech. Na lekcích se budeme věnovat intenzivnějšímu dynamickému pohybu – půjde především o kardio a workout.

.

Podívejte se na naši lektorku Báru, která byla v Dobrém ránu České televize zde.


This course is the best for a sexy, shapely and slim figure. The combination of ballet, cardio exercise and fitness will help you with a beautiful posture, increased flexibility, character shaping and endurance. Come and try a training that also praises world top models! > Warm up  > Cardio part on freedom with ballet elements > Barre workout – strengthening mainly the lower part of the body of so-called problematic parts, buttocks, thighs, belly with a ballet bar. Flexibility and stretching of the individual parts are part of the workout. Strengthening is based on ballet elements that have been tested for centuries as highly effective in shape shaping, especially long and slender muscles. 4. Relax and relax