REZERVACE HODIN - Balladine
21841
page-template-default,page,page-id-21841,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
REZERVACE HODIN

Rezervační formulář na zimní semestr 2018/2019 se spustí 27.8. 2018.

Chcete-li si zarezervovat místo na první hodině, najděte si prosím vybraný kurz v seznamu níže a po kliknutí vyplňte formulář, do kolonky komentář napište své jméno. Kurzy jsou seřazeny podle data a času konání. Rozvrhy všech kurzů naleznete na http://www.balladine.cz/rozvrh/. Potvrzení rezervace Vám zašleme na email do 48 hodin.

Závaznou přihlášku do kurzu obdržíte spolu s dalšími informacemi na první hodině.

Těšíme se na Vás!

V případě, že bude Vámi vybraný kurz již obsazen, napište email na balladine@balladine.cz a my se Vám ozveme s náhradní nabídkou.

The booking form for the winter semester 2018/2019 will start 27.8. 2018.

To book a spot in the first hour, please find the selected course in the list below and click on the form to fill in the form, in the comments write your name. Courses are sorted by date and time. The schedules of all courses can be found at http://www.balladine.cz/rozvrh/. Reservation confirmation will be sent to your email within 48 hours.

You will receive the application form along with other information at the first lesson.

We are looking forward to you!

If your chosen course is already booked, please email us at balladine@balladine.cz and we will contact you with a replacement offer.

Žádné události

Powered by Events Manager