TANCUJ S NÁMI / Letní semestr začne 17. února - Balladine
24372
post-template-default,single,single-post,postid-24372,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

TANCUJ S NÁMI / Letní semestr začne 17. února

👣 Vítejte zpět v tanečních pozicích – ode dneška pokračuje zimní semestr, na který plynule naváže od 17.února letní semestr a bude trvat do 19.června a bude zakončen závěrečným vystoupením!
.
💎 STUDENTI ZE ZIMNÍHO SEMESTRU, kteří chtějí pokračovat ve svých kurzech i v letním semestru, si rezervují místo zapsáním na prezenční listiny vyvěšené od příštího týdne v Balladine. O přechodu mezi pokročilostmi se prosím poraďte se svými lektorkami. Rozvrh letního semestru zůstane stejný – můžete tedy vybírat termíny zde.
.
🎀 DĚTI – Prosíme rodiče přihlášených dětí, aby doplatili školné za 2. pololetí dle pokynů na webu. Rozvrh dětských lekcí zůstává nezměněn i ve druhém pololetí.
.
💎 NOVÉ STUDENTY PŘIJÍMÁME DO VŠECH KURZŮ!
Pokud máte zájem navštěvovat naše kurzy v letním semestru, napište nám prosím na email balladine@balladine.cz. V průběhu ledna i února až do začátku letního semestru je možné přijít si vyzkoušet jakoukoli lekci zdarma na kurzy dle aktuálního rozvrhu. Vybraný termín zkušební hodiny nám prosím sdělte emailem. K závaznému přihlášení do kurzu je třeba vyplnit na hodině přihlášku a odevzdat ji lektorce.
Vybírejte podle rozvrhu.

❤️👤 Těšíme se na všechny!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.