WORKSHOPY - Balladine
24490
page-template-default,page,page-id-24490,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

WORKSHOP FOTOHODINA s BALLADINE CREW

12.-13.9.2020  10:00-18:00

Tento nápad vznikl díky a navzdory covidu – když už nemůžeme tančit, tak musíme přece dělat aspoň něco jinýho! Tak jsme pro Vás připravily zážitkový víkend, který zrealizujeme na podzim, až bude jisté, že neporušíme žádné nařízení a budeme si to moct svobodně užít. Vy nám ale můžete už teď pomoct s tím, aby Balladine lépe překlenula náročnou situaci způsobenou sedmitýdenním zavřením a obnovila obvyklý cashflow – pokud si Fotohodinu předplatíte. Prosím, pokud se Vám koncept Fotohodiny líbí, hlašte se na emailu balladine@balladine.cz a napíšeme Vám další podrobnosti ♥

Fotohodina je zážitkový víkend s kapacitou cca 20 lidí, kdy se bude jenom Vám věnovat profesionální vizážistka, naše dvorní fotografka Marieta a lektorka v roli režisérky. Můžete si užít zážitek zcela individuální, kdy se celý tým bude věnovat cca 2 hodiny jenom Vám, nebo se můžete domluvit s kámoškama / rodinou / dalšími tanečnicemi a užít si všichni spolu například holčičí odpoledne :) K dispozici Vám také bude celý archiv kostýmů Balladine, takže ze sebe můžete udělat labuť, vílu i arabskou princeznu.. a nechat se nalíčit a vyfotit v nejedné (bláznivé) taneční/ baletní/fitness póze :) s pomocí profesionálů v příjemném prostředí taneční školy Balladine!

💎 NALÍČÍ TĚ Anička Sedláková
💎 vybereš si KOSTÝM z našeho Ballašatníku
💎 pomůžeme ti se STYLINGEM
💎 spolu s lektorkou vymyslíte TANEČNÍ PÓZY (ale nejsou nutné, je možné fotit i civilní casual fotky)
💎 VYFOTÍ TĚ profík Marieta – @MORGUNNart
💎 dostaneš PĚT PROFI TANEČNÍCH FOTEK
💎 k dispozici zdravá svačinka a welcome drink

Přihlásit se může opravdu každý – těšíme se na tebe!

PŘIHLAŠOVÁNÍ přes email balladine@balladine.cz. 
CENA za tento balíček je 2000kč /osoba (děti do 12let jako doprovod dospělé osoby zdarma).
Pokud chceš Fotohodinu pro někoho jako překvapení, napiš nám to do emailu i se jménem obdarované/ho a pošleme ti DÁRKOVÝ POUKAZ!

Focení bude probíhat v sobotu i neděli od 10h do 18h při naplněné kapacitě. Max. kapacita je 10 lidí / den. Přesný čas – hodinu – si vybereš po uzavření přihlašování – dáme ti vědět přes email nejpozději dva týdny předem. Vzhledem k současné stále nejisté situaci je datum orientační a může se změnit – určitě to ale bude víkend září/říjen v době od 10-18h. Děkujeme za pochopení!