ONLINE VÝUKA - Balladine
24490
page-template-default,page,page-id-24490,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

VIDEOVÝUKA BALETU PRO DĚTI

.

Taneční škola Balladine nabízí VIDEOVÝUKU BALETU PRO DĚTI.
 
Vzhledem k uzavření naší školy kvůli epidemiologické situaci jsme se rozhodli pro online výuku nejen pro své studenty, ale i pro Vás, kdo chcete s dětmi doma v karanténě začít tancovat nebo jste třeba v jiné škole navštěvovali kurz, který nenabízí možnost online výuky. Zároveň nás tímto můžete podpořit v těchto nelehkých časech, za což velmi děkujeme.
 
BALETNÍ VIDEA PRO DĚTI jsou vedená našimi zkušenými lektorkami, výuka probíhá zábavnou formou s důrazem na rozvíjení dětské motoriky, správného držení těla a vnímání rytmu. Lekce online videí si můžete vybrat podle věku a pokročilosti dětí:
> Berušky // děti 3 – 4 roky
> Sedmikrásky // děti 5 – 6 let – všechny pokročilosti + děti 7 – 11 let – začátečníci
> Příprava na konzervatoř // děti 7 – 13let – alespoň 1 rok předchozí zkušenosti s baletem
 
JAK NA TO::
> vyplníte tento dotazník s informacemi o jaká videa máte zájem > https://forms.gle/b9CQQEoXLALSztGm7
> pokud budete potřebovat, individuálně Vám poradíme, jaký kurz zvolit
> 1x týdně (nebo častěji) Vám emailem zašleme link na video
> video kurz obsahuje celkem 5 na sebe navazujících videí s možností dalšího prodloužení (dle aktuální epidemiologické situace)
> cena za 5 lekcí: 600,-
> částku prosím zašlete na účet 2100735900/2010, ihned po připsání na účet Vám začneme zasílat videa.
PODÍVEJTE SE, jak vypadají naše videa: https://youtu.be/-WhCp4Kjkms
.

VIDEOVÝUKA BALETU PRO DOSPĚLÉ

.

Taneční škola Balladine Vám nabízí VIDEOVÝUKU BALETU PRO DOSPĚLÉ.
 
Vzhledem k uzavření naší školy kvůli epidemiologické situaci jsme se rozhodli pro online výuku nejen pro své studenty, ale i pro Vás, kdo chcete s dětmi doma v karanténě začít tancovat nebo jste třeba v jiné škole navštěvovali kurz, který nenabízí možnost online výuky. Zároveň nás tímto můžete podpořit v těchto nelehkých časech, za což velmi děkujeme.
 
BALETNÍ VIDEA PRO DOSPĚLÉ jsou vedená našimi zkušenými lektorkami v rozsahu plnohodnotného klasického tréninku. Lekce online videí si můžete vybrat podle věku a pokročilosti:
> začátečníci
> mírně pokročilí
> pokročilí
> špičky
SPECIAL OFFER > Balet barre fitness
Tento kurz je tím nejlepším pro sexy, vytvarovanou a štíhlou postavu. Kombinace baletní techniky, kardio cvičení a fitness vám pomůže ke krásnému držení těla, zvýšené flexibilitě, tvarování postavy a vytrvalosti.
Ukázky lekcí zde:
Balet barre fitness pětiminutovka https://www.youtube.com/watch?v=SEKNf2sWk1Q…
Flexi výzva > https://www.youtube.com/watch?v=Jb7VTtj3sa8…
Balet mírně pokročilí – tyč > https://www.youtube.com/watch?v=kthtAYf78vw…
 
INFORMACE:
> vyplníte dotazník s informacemi o jaká videa máte zájem > https://forms.gle/fzYhFNN5y7LbWwbN8
> 1x týdně (nebo častěji) Vám zašleme emailem link na video
> video kurz obsahuje celkem 5 na sebe navazujících videí s možností dalšího prodloužení (dle aktuální epidemiologické situace)
> cena za 5 lekcí celkem: 750,-
> částku prosím zašlete na účet 2100735900/2010, ihned po připsání na účet Vám začneme zasílat videa.

 

PODZIMNÍ WORKSHOPY s KLAUDIÍ LAKOMOU

 

Klaudie je absolventkou Taneční konzervatoře v Brně. Začala zde studovat v roce 2011 a studium ukončila v roce 2019. Po dobu studia se zúčastnila několika workshopů a soutěží v Česku, Rakousku, Slovensku, Polsku a Bulharsku. Za studiích také vypomáhala v Národním divadle Brno v představeních Labutí jezero, La Bayadere a Spící krasavice. Zúčastnila se spolu s tanečníky ze Staatsoper Wiener choreografické soutěže v Bělehradě. V současné době je členkou baletu Národního divadla Brno, kde tančí v baletech Labutí jezero (italská princezna), La Bajadéra, Louskáček (španělský tanec), 4 Elements, Edith, vrabčák z předměstí, Romeo a Julie, Black and White, Amadeus MozArt atd. V minulé sezóně byla s baletem na dvou zájezdech ve Finsku a v Litvě.

WORKSHOP ŘÍJEN 24.10. SOBOTA 15:00-18:30
> openclass
Rozvoj tanečnosti –  labutí pohyby, především horní polovina těla, ruce
> 1,5h klasický trenink (tyč, volnost, skoky) 0,5h pauza, 1,5h praktická část, choreografie na rozvoj tanečnosti 
> cena 450kč, platba na místě
> rezervace místa je závazná > http://www.balladine.cz/rezervace-hodin/
> změny vyhrazeny, min. kapacita pro konání workshopu jsou 4 účastníci
 
 
WORKSHOP LISTOPAD (datum brzy)
> určený studentům Balladine
> rozcvička trénink klasický (tyč, volnost.) – zkrácená verze, větší část bude věnovaná našim choreografiím na závěrečné vystoupení a Klaudie je již natrénované probere s jednotlivými kurzy, dohlédne na provedení choreografie, tipy, rady, korektura     
 > 1h trénink, 0,5 h pauza, 2h korektura choreografií
 

WORKSHOP FOTOHODINA s BALLADINE CREW

 

12.-13.9.2020  10:00-18:00

Tento nápad vznikl díky a navzdory covidu – když už nemůžeme tančit, tak musíme přece dělat aspoň něco jinýho! Tak jsme pro Vás připravily zážitkový víkend, který zrealizujeme na podzim, až bude jisté, že neporušíme žádné nařízení a budeme si to moct svobodně užít. Vy nám ale můžete už teď pomoct s tím, aby Balladine lépe překlenula náročnou situaci způsobenou sedmitýdenním zavřením a obnovila obvyklý cashflow – pokud si Fotohodinu předplatíte. Prosím, pokud se Vám koncept Fotohodiny líbí, hlašte se na emailu balladine@balladine.cz a napíšeme Vám další podrobnosti ♥

Fotohodina je zážitkový víkend s kapacitou cca 20 lidí, kdy se bude jenom Vám věnovat profesionální vizážistka, naše dvorní fotografka Marieta a lektorka v roli režisérky. Můžete si užít zážitek zcela individuální, kdy se celý tým bude věnovat cca 2 hodiny jenom Vám, nebo se můžete domluvit s kámoškama / rodinou / dalšími tanečnicemi a užít si všichni spolu například holčičí odpoledne :) K dispozici Vám také bude celý archiv kostýmů Balladine, takže ze sebe můžete udělat labuť, vílu i arabskou princeznu.. a nechat se nalíčit a vyfotit v nejedné (bláznivé) taneční/ baletní/fitness póze :) s pomocí profesionálů v příjemném prostředí taneční školy Balladine!

💎 NALÍČÍ TĚ Anička Sedláková
💎 vybereš si KOSTÝM z našeho Ballašatníku
💎 pomůžeme ti se STYLINGEM
💎 spolu s lektorkou vymyslíte TANEČNÍ PÓZY (ale nejsou nutné, je možné fotit i civilní casual fotky)
💎 VYFOTÍ TĚ profík Marieta – @MORGUNNart
💎 dostaneš PĚT PROFI TANEČNÍCH FOTEK
💎 k dispozici zdravá svačinka a welcome drink

Přihlásit se může opravdu každý – těšíme se na tebe!

PŘIHLAŠOVÁNÍ přes email balladine@balladine.cz. 
CENA za tento balíček je 2000kč /osoba (děti do 12let jako doprovod dospělé osoby zdarma).
Pokud chceš Fotohodinu pro někoho jako překvapení, napiš nám to do emailu i se jménem obdarované/ho a pošleme ti DÁRKOVÝ POUKAZ!

Focení bude probíhat v sobotu i neděli od 10h do 18h při naplněné kapacitě. Max. kapacita je 10 lidí / den. Přesný čas – hodinu – si vybereš po uzavření přihlašování – dáme ti vědět přes email nejpozději dva týdny předem. Vzhledem k současné stále nejisté situaci je datum orientační a může se změnit – určitě to ale bude víkend září/říjen v době od 10-18h. Děkujeme za pochopení!