ZAČÍNÁME NOVOU SEZÓNU! - Balladine
24942
post-template-default,single,single-post,postid-24942,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ZAČÍNÁME NOVOU SEZÓNU!

Od 6. září 2021 se můžete těšit na své oblíbené taneční lekce a lektorky. Tančit budeme v sále na adrese Hybešova 17. 

.
Přijímáme nové studenty do všech kurzů – bez omezení věku a pokročilosti!

.

Více informací, rozvrh a ceník naleznete po rozkliknutí příspěvku níže nebo v jednotlivých sekcích zde na webu!

Vyberte si svoji lekci:

Přijímáme děti všech pokročilostí od 2,5 let věku. Děti jsou rozděleny do hodin dle věku a individuální pokročilosti. Náročnost lekcí je přizpůsobena věku a fyzickým možnostem dětí. Lekce pro nejmenší trvají 50 min, lekce pro děti starší 6 let pak 60 min.

Nejmladší děti > Berušky 2,5 – 4 roky // Mladší děti > Sedmikrásky 4 – 6 let // Starší děti > Kopretiny 6 – 13 let

.

Na lekce balet barre fitness nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti > více najdete na http://www.balladine.cz/prehled-kurzu/.

.

V prvním týdnu 6. – 10. září 2021 budou probíhat zkušební lekce – můžete si vyzkoušet, zda Vám vyhovuje náš přístup. Na první zkušební lekci se prosím přihlašte přes náš rezervační systém.

.

Přihlášku do kurzu podepíšete až na první hodině, pokud se rozhodnete kurz navštěvovat, a zaplatíte na náš účet až po podpisu přihlášky. Pokud jste ale rozhodnutí že s námi chcete strávit podzim a chcete si místo v kurzu rezervovat již teď, můžete si přihlášku stáhnout zde a poslat nám ji naskenovanou na email balladine@balladine.cz.

.

Vzhledem ke stále nejisté pandemické situaci jsme se rozhodli prozatím uspořádat dvouměsíční taneční kurzy. Kurzy tedy začnou 6. září a skončí 31. října – této délce kurzů jsme uzpůsobili také ceny. Pokud nenastanou omezení našeho provozu či lockdown nařízený vládou, BUDEME V KURZECH PLYNULE POKRAČOVAT HNED OD 1. LISTOPADU! Situaci monitorujeme a o změnách Vás budeme včas informovat. 

.

Platbu za kurz je potřeba provést nejpozději do 7 dnů od podpisu přihlášky

Platbu je možné provést v hotovosti na recepci Balladine nebo přes účet 2100735900/2010. Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a kurz, který budete navštěvovat.

Budeme se na Vás těšit <3

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.