PŘEHLED KURZŮ - Balladine
23325
page-template-default,page,page-id-23325,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
PŘEHLED KURZŮ

*** BALLADINE, VÍC NEŽ JEN TANEC  ***

.

Jsi malá nebo velká? Starší nebo mladší? Začátečník nebo máš zkušenosti? Jsi kluk? Pojď k nám, balet může tančit každý, neděláme rozdíly ;)

Naše kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí proniknout do tajů ladného tanečního umění. Přijďte si zatančit, nasát atmosféru, poznat nové kamarády nebo si dát kafe či víno v naší přidružené kavárně Attitude! .

.

Pro tradicionalisty, milovníky klasické hudby a srdcaře je tu KLASICKÝ BALET (pro dospělé i děti, všechny pokročilosti!) a kurzy ŠPIČEK.

.

Pro nadšence je tu kurz VARIACE, kde si zkusíte různé baletní choreografie a pro RODIČE S DĚTMI POHYBOVÝ KURZ plný tanečních prvků.

.

Pro příznivce volné tvorby, nových forem a sebevyjádření máme hodiny CONTEMPORARY (všechny pokročilosti), a také nový bilingvní kurz CONTEMPORARY JUNIOR pro děti 7-15let.

.

Pro ty, kdo se chtějí příjemným způsobem trochu zničit a vybudovat si skvělou fyzičku, jsou určeny lekce FLEXI/PROTAHOVÁNÍ a něco navíc, co nikde nemají – BALLET BARRE FITNESS.

.

Pro cizince a ty, kdo si chtějí procvičit cizí jazyk, tu máme lekce v ANGLIČTINĚ / we have lessons in english too.

>> KLIKNUTÍM NA FOTKY NÍŽE ZOBRAZÍTE PODROBNÉ INFORMACE O KURZECH <<

CONTEMPORARY JUNIOR

Klasický balet začátečníci

Ballet in English

Contemporary

Pohybový kurz pro rodiče s dětmi

Balet pro děti

Profi prostor

Klasický balet pokročilí

Klasický balet mírně pokročilí

Špičky 1 a 2

Moderní tanec na principech Graham/Limón

Variace / ballet choreography

Ballet Barre Fitness

Protahování // Flexi