CENÍK - Balladine
17
page-template-default,page,page-id-17,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
CENÍK


 

 

LETNÍ SEMESTR 2019

.

Ceník kurzů je platný pro Letní semestr 2019, uvedená cena je za celé pololetí.

Začátek kurzů: 11.února – 15. června 2019

Celkem 18 týdnů = 18 tanečních lekcí!

.

PROSÍME, PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE UVEDENÉ INFORMACE:

.

Platbu za kurz je třeba provést převodem na účet do 7 dnů od podpisu přihlášky. 

Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010.

Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a kurz, který budete navštěvovat. Platbu lze případně provést také hotově na recepci Balladine.

Cena uvedená u kurzu platí při navštěvování hodin 1x týdně. Při navštěvování více hodin/kurzů v jednom týdnu je o 10% zvýhodněna cena za oba kurzy. Kurzy lze libovolně kombinovat.  Lekce v kurzech na sebe navazují, proto je přínosnější navštěvovat kurz dvakrát týdně, pokud je v rozvrhu. Pro studenty s platným žákovským průkazem, ISICem apod. zvýhodněna cena – sleva 10%, za platbu dvou kurzů mají studenti 15% slevu. platbu za kurz je možné rozdělit na dvě splátky (druhá splátka je potom splatná do 11.března). 

První navštívená hodina v naší škole je zkušební a je vždy zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, zda Vám naše výuka a lektorky vyhovují a pak se teprve rozhodnout pro platbu celého kurzu.

Potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám rádi vypíšeme max. do měsíce od zahájení semestru.

Nabízíme samozřejmě také možnost jednotlivého vstupu, dále individuálních lekcí a pronájmu sálů tanečním skupinám. Pište prosím na email balladine@balladine.cz

Dozvěděli jste se o kurzech později, nestihli jste se přihlásit  hned na začátku semestru? Nevadí, můžete se hlásit kdykoli. Lektorky Vám ze začátku budou věnovat zvýšenou péči, abyste brzy dohnali ostatní. O obsazenosti kurzů se prosím informujte na balladine@balladine.cz.

V případě platby za celý kurz je možné si pro nemoc zameškané lekce po domluvě nahradit docházkou do jiného kurzu, maximálně však 2 lekce během jednoho semestru. Pište prosím na email balladine@balladine.cz.