CENÍK - Balladine
17
page-template-default,page,page-id-17,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
CENÍK
 

KURZY 2023

 

PROSÍME, PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE UVEDENÉ INFORMACE:

Ceník kurzů je platný pro JARNÍ SEMESTR 2023. Lekce probíhají od 9. ledna do 16. června 2023.

Cenu za lekci nenavyšujeme! Jarní semestr je delší než podzimní, celkem jde o 23 lekcí, proto je celková cena vyšší. Rozvrh hodin na jaře zůstává stejný, stejně jako taneční sály (viz rozvrh).

Pokud jste s námi tančili na podzim, není třeba vyplňovat novou přihlášku – počítáme s Vaší účastí až do června 2023! Pokud jste tak ještě neučinili, přihlášku prosím vyplňte zde: https://airtable.com/shrCAPR5SbrtzMxI2

Platbu za kurz je potřeba provést nejpozději do 7 dnů od navštívení první lekce a vyplnění e-přihlášky (konkrétně pro tento semestr do 15. ledna 2023).

Platbu je možné provést přes účet

2601770093/2010.

 
Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a kurz, který budete navštěvovat (v případě přihlašování dítěte prosím použijte jeho údaje). V případě potřeby je možné platbu rozdělit na 2 splátky – v tomto případě nás nemusíte informovat emailem, celkovou částku vydělte dvěma a druhou splátku pošlete nejpozději do 15. března 2023. Děkujeme!

 

Rozvrh najdete zde.

Pokud jste noví a chtěli byste s námi začít tančit, na první zkušební lekci se, prosím, přihlašujte pomocí emailu balladine@balladine.cz.

První navštívená hodina v naší škole je zkušební a je vždy zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, zda Vám naše výuka a lektorky vyhovují a pak se teprve rozhodnout pro platbu celého kurzu. Do kurzu se poté závazně přihlašujete vyplněním e-přihlášky (výše). 

Potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám rádi vypíšeme max. do měsíce od zahájení semestru. Tato potvrezní se vystavují fyzicky na lekcích, pořádejte prosím svoji lektorku.

V případě platby za celý kurz je možné si pro nemoc zameškané lekce po domluvě nahradit docházkou do jiného kurzu, maximálně však 2 lekce během jednoho semestru. Pište prosím na email balladine@balladine.cz.

 

Dozvěděli jste se o kurzech později, nestihli jste se přihlásit  hned na začátku semestru? Nevadí, můžete se hlásit kdykoli. Lektorky Vám ze začátku budou věnovat zvýšenou péči, abyste brzy dohnali ostatní. O obsazenosti kurzů se prosím informujte na balladine@balladine.cz.