Ceník - Balladine
17
page-template-default,page,page-id-17,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
CENÍK

LÉTO 2017

<<< LETNÍ ŠKOLY >>>

🌷Letní škola baletu I. 24. – 28.7.
🌷Letní škola baletu II. 21. – 25.8.
🌵Letní škola contemporary I. 10. – 14.7.
🌵Letní škola contemporary II. 14. – 18.8.

celý týden…………. 3 190,-

3 dny…………………. 2 490,-

1 den………………….. 750,-

Závaznou přihlášku posílejte na náš email balladine@balladine.cz.

Platbu za kurz je třeba provést převodem na účet nejpozději 10 dnů před zahájením letních škol.

Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010.

Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a zkratku pro letní kurz, který platíte (lšb1, lšb2, lšc1, lšc2, konzerva, tabor). Platbu lze případně provést také hotově na recepci Balladine.

Děkujeme!

LETNÍ SEMESTR 2017

PROSÍME, PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE UVEDENÉ INFORMACE:

.

Ceník kurzů je platný pro LETNÍ semestr 2017, který trvá od 13.února do 25.června 2017.

Celkem 19 týdnů = 19 lekcí kurzu!

Uvedená cena je za celé pololetí.

POKYNY K PLATBĚ

.

Platbu za kurz je třeba provést převodem na účet do 7 dnů od podpisu přihlášky. Vzhledem k délce jarního semestru je celková cena za kurz poněkud vyšší, a proto je možné rozdělit platbu na dvě poloviny. První polovinu je třeba zaplatit do 7 dnů od podpisu přihlášky, 2. polovinu do 15. dubna 2017 (neplatí pro Balet pro děti). Pokud se rozhodnete této možnosti využít, sdělte nám to prosím poznámkou v přihlášce.

Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010.

Jako variabilní symbol při platbě prosím uveďte svoje datum narození ve tvaru: DDMMYYYY a do poznámky pro příjemce napište své jméno a kurz, který budete navštěvovat. Platbu lze případně provést také hotově na recepci Balladine.

Cena uvedená u kurzu platí při navštěvování hodin 1x týdně. Při navštěvování více hodin/kurzů v jednom týdnu je o 10% zvýhodněna cena za oba kurzy. Kurzy lze libovolně kombinovat.  Lekce v kurzech na sebe navazují, proto je přínosnější navštěvovat kurz dvakrát týdně, pokud je v rozvrhu. Při docházce dvakrát týdně je opět zvýhodněna cena (sleva 10%) a platbu za kurz je možné rozdělit na dvě splátky (druhá splátka je potom splatná do 15.dubna).

První navštívená hodina v naší škole je zkušební a je vždy zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, zda Vám naše výuka a lektorky vyhovují a pak se teprve rozhodnout pro platbu celého kurzu.

Nabízíme samozřejmě také možnost jednotlivého vstupu (v ceníku – CENA LEKCE – JEDNOTLIVĚ), dále individuálních lekcí a pronájmu sálů tanečním skupinám.

CENÍK

 PLATNÝ PRO LETNÍ SEMESTR 2017

cenikczz

 

 

 

Dozvěděli jste se o kurzech později, nestihli jste se přihlásit  hned na začátku semestru? Nevadí, můžete se hlásit kdykoli. Lektorky Vám ze začátku budou věnovat zvýšenou péči, abyste brzy dohnali ostatní. O obsazenosti kurzů se prosím informujte na balladine@balladine.cz.

V případě platby za celý kurz je možné si pro nemoc zameškané lekce po domluvě nahradit docházkou do jiného kurzu, maximálně však 2 lekce během jednoho semestru. Piště prosím na email balladine@balladine.cz.