PRO DĚTI - Balladine
24073
page-template-default,page,page-id-24073,page-child,parent-pageid-504,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
LETNÍ PROGRAM 2021

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO DĚTI od 3let 

SRPEN 2021

🌼KDY 16.8.-20.8. 2021 od 8:30 do 16:30 hodin

🌼KDE Hybešova 17 v Brně

🌼SOUČÁSTÍ TÁBORA jsou každý den dvě taneční lekce, kde se děti naučí a osvojí si základy baletu a gymnastiky, příprava choreografie na záverečné vystoupení pro rodiče, výroba kulis a kostýmů, výtvarné a kreativní činnosti, polední odpočinek, obědy, svačinky, pitný režim a výlety.

🌼CENA tábora činí 3000 Kč
Na příměstský tábor můžete své děti přihlásit již teď přes email balladine@balladine.cz. Po odeslání emailu Vám zašleme platební údaje. Do emailu prosím uveďte celé jméno dítěte i jeho věk a případné zdravotní omezení. FB událost > https://www.facebook.com/events/554555769287798

ČERVENEC 2021

🍉 19.7. – 23.7. 2021 od 8:30 do 16:30 na Hybešově 17 v Brně

🍉 SOUČÁSTÍ TÁBORA jsou každý den dvě taneční lekce, kde se děti naučí a osvojí si základy baletu a gymnastiky, příprava choreografie na závěrečné vystoupení pro rodiče, výroba kulis a kostýmů, výtvarné a kreativní činnosti, polední odpočinek, obědy, svačinky, pitný režim a výlety.

🍉 CENA tábora činí 3000 Kč – v ceně jsou zahrnuty veškeré aktivity, vstupné, výtvarný materiál, pitný režim, dvakrát denně svačinka a obědy. V případě sourozenců 10 % sleva.
Na příměstský tábor můžete své děti přihlásit již teď přes email balladine@balladine.cz. Do emailu prosím uveďte celé jméno dítěte i jeho věk a případné zdravotní omezení. Potvrdíme Vám místo a zašleme platební údaje.

Plánujeme další taneční aktivity pro děti, sledujte náš web nebo facebook :)


PROGRAM 2020: 

ČERVENCOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR 

• 20.7 – 24.7. 2020 vždy od 8:30 do 16:30 

• téma DIVADELNÍ  PŘEDSTAVENÍ – PUTOVÁNÍ BRNEM bude propojovat taneční a doprovodné aktivity > Připravíme s dětmi cca 20 min programu sestávajícího z tanečních choreografií, básniček a zpívání. Děti pomůžou vymyslet námět, scénář a představení ve spolupráci s lektorkami zrežírují. Celý týden bude provázet výroba kulis a vlastních kostýmů. V rámci výletního programu tábora proběhne exkurze do brněnského operního domu.

SRPNOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR 

• 17.8. – 21.8. 2020 vždy od 8:30 do 16:30 

• téma POHÁDKOVÉ BRNO – OSOBNOSTI NAŠEHO MĚSTA bude propojovat taneční a doprovodné aktivity. 

• Na tomto tanečním příměstském táboře představíme dětem některé významné osobnosti města Brna, které jsou známé svojí tvorbou pro děti. Pomocí principů art therapy zpracujeme při tanci a výtvarných činnostech několik pohádek a básniček. Budou to Ondřej Sekora, na jehož výstavu Ferda Mravenec se půjdeme podívat do Moravského zemského muzea, Vendula Chalánková a Ivan Blatný. Na závěr děti zatančí pohádkový příběh, který předvedou rodičům v závěru příměstského tábora.

PŘIHLAŠOVÁNÍ a CENA 

• Naše základna bude na adrese Balladine – Řeznická 2, kde budou probíhat 2x denně taneční lekce, dále výtvarné činnosti a polední odpočinek pro mladší děti. V rámci pestrého programu proběhnou i odpolední výlety.  Jako překvapení čeká děti BESEDA S BALETKOU – strávíme jedno odpoledne s emeritní demisólistkou Baletu NDB Michaelou Krajčovou.

• Na příměstské tábory se můžete hlásit již teď přes email balladine@balladine.cz a uveďte prosím celé jméno a věk dítěte, zdravotní omezení (alergie,dieta apod.). První den na místě bude nutné vyplnit i papírovou přihlášku. 

• Cena: 2 600kč > v ceně zahrnuty veškeré aktivity, vstupné, výtvarný materiály, pravidelný pitný režim, 2x denně svačina a obědy > dodržujeme zásady zdravé stravy. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Platbu je nutné provést nejpozději do TŘÍ TÝDNŮ od potvrzení rezervace! Děkujeme.  

OPENCLASS LEKCE PRO RODIČE S DĚTMI 3-7let

TANEC POD OBLOHOU

Rozvíjející letní workshopy pro rodiče s dětmi. Základy baletu, současného tance a improvizace + prvky párové akrobacie pro děti ve věku 3 – 7 let a jejich rodiče. Necháme Vás nahlédnout do naší lektorské kuchyně a povedeme lekce s podrobným výkladem, abyste mohli s dětmi vše naučené zkoušet, opakovat a rozvíjet i spolu doma. 

Lekce budou probíhat ve formátu 1+1 – vždy 1. lekce v tanečním sále Balladine (rozcvička u tyče, vysvětlíme si taneční kroky a techniku) a 2. lekce ve vybraném parku (taneční praxe – choreografie, akrobacie, sdílení).

OKRUHY a TERMÍNY:

1. JAKO LABUŤ

– taneční technika a choreografie inspirovaná klasickým baletem

– lekce 10. 8. a 13. 8. v čase 16.00 – 17.00

2. TANČÍM, TEDY JSEM 

– uvolněné lekce contemporary a moderny, párová akrobacie

– lekce 17. 8. a 20. 8. v čase 17.00 – 18.00

Cena a přihlašování:

Přihlašování je závazné a probíhá přes rezervační systém: http://www.balladine.cz/rezervace-hodin/

2 lekce (60 min) za 300,-

Je možné se přihlásit i jen na 1 lekci, ale vzhledem ke konceptu 1+1 je lepší absolvovat obě lekce okruhu. Platbu preferujeme v hotovosti na místě.

Lektorka: Petra CHaloupková + Violka :)

 

OPENCLASS LEKCE PRO DĚTI OD 10LET a žáky Balladine (kurz Příprava na konz.)  

Nikdy jsi nezkoušel balet, ale tančení Tě baví? Nejsi si jistý, jestli navštěvovat kurzy celoročně? Přijď si k nám do Balladine zkusit, co všechno obnáší baletní trénink, vyzkoušet si modernější taneční techniky a vyzkoušet si krátké úryvky z baletů a variace v modernějším pojetí. Čekají Tě dvě hodiny tančení, vyzkoušíš si všechno možné od baletu až po improvizaci a poznáš nové kamarády, které taky tanec baví a zajímá.

TERMÍNY: středa 12.8. a středa 9.9. v čase 16:00 – 18:15
HARMONOGRAM:

16:00-17:00 – rozcvičení, klasický balet, stretching, krátká variace
Přestávka 15 minut
17:15-18:15 – techniky contemporary a jazzu, variace na hudbu

Cena a přihlašování: 

Přihlašování je závazné a probíhá přes rezervační systém: http://www.balladine.cz/rezervace-hodin/

1 lekce (120 min) za 300,-

Lekce na sebe navazují. Platbu preferujeme v hotovosti na místě.

Lektorka: Petra Jarošová

 
 

 

 Letní program se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna. Děkujeme!