O ŠKOLE - Balladine
23313
page-template-default,page,page-id-23313,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
O ŠKOLE

Taneční škola Balladine byla založena počátkem roku 2012. Hlavním posláním školy je výuka klasického baletu pro dospělé a děti. V průběhu prvních tří let byla nabídka kurzů a aktivit rozšiřována, což vyústilo v otevření vlastního tanečního studia v únoru 2015 na Moravském náměstí 13 v Brně. V současnosti škola disponuje širokou nabídkou kurzů zahrnující několik tanečních a cvičebních stylů. Vyučujeme klasický balet pro dospělé, současný tanec, jógu, flexi/protahování a nabízíme lekce baletu pro všechny dětské věkové kategorie.  Naše škola spolupracovala s Národním divadlem Brno, pořádá různé happeningy a workshopy s externími lektory, letní školy, přípravu pro konzervatoristky, příměstský tábor pro děti a naši žáci se účastní různých soutěží.

 

Naše kurzy jsou určeny všem, kdo chtějí proniknout do tajů ladného tanečního umění.  Talent pro tanec mají všichni lidé bez rozdílu! Všichni milujeme tu svobodu a euforii, kterou díky tanci můžeme prožít. Rozvíjíme svoji schopnost koordinace pohybu, smysl pro rovnováhu, správné držení těla a zhubneme do plavek, pokud je to naším cílem. Tanec nás dělá krásnější. Taneční umění  také může být něžnou a krásnou alternativou, pokud potřebujeme napravit záda nebo se zbavit jiných zdravotních problémů. Díky tanci vyjadřujeme a sdílíme své emoce.

.

***T A N Č I T   M Ů Ž E   K A Ž D Ý***