Závěrečné vystoupení // Filmová noc - Balladine
24189
post-template-default,single,single-post,postid-24189,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Závěrečné vystoupení // Filmová noc

BALLADINE škola tance Vás srdečně zve na Závěrečné vystoupení sezóny 2018/2019 s názvem FILMOVÁ NOC > 15.6.2019 v sále divadla Buranteatr, Kounicova 20 > https://www.facebook.com/events/504788410056472/

Všechny kurzy si připraví číslo inspirované konkrétním filmem, seriálem či pohádkou a pokusí se vyjádřit tancem jeho smysl a náladu. 
Slavnostní večer se bude rozdělen na dvě části:
Vystoupení dětských kurzů – začátek 17:00
Vystoupení dospělých – začátek 19:00

Tento slavnostní večer je letos součástí projektu s názvem Exhibiční taneční představení – propojení brněnských tanečních škol > v rámci projektu navazujeme spolupráci s dalšími tanečními školami/subjekty v Brně, které se zúčastní se svými choreografiemi > těšit se můžete např. na Mažoretky LILI Brno, high edition a další.


Vstupné na dětskou část vystoupení: 70,-
Vstupné na dospělou část vystoupení: 120,-
Vstupenky bude možné zakoupit od 20. května u lektorek na lekci nebo na místě v den konání akce. Vstupem na akci taneční školy Balladine souhlasí návštěvníci s pořizováním fotografií a zvukových a zvukově obrazových záznamů své osoby. K dispozici nám bude také kavárna Black Box Cafe.

Moc se na Vás těšíme!

Vystoupení je součástí projektu Exhibiční taneční představení – propojení brněnských tanečních škol, který se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna. Děkujeme!

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.