INFO PRO MUŽE - Balladine
369
post-template-default,single,single-post,postid-369,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

INFO PRO MUŽE

Drazí muži,

PŘIJĎTE SI TAKÉ ZATANCOVAT!

Přestože se z článků, které jsou psány převážně v ženském rodě, může zdát, že na našich hodinách nejste vítáni, není tomu tak! Jste naopak velice vítáni!! Na všechny otevřené kurzy se může přihlásit i kterýkoli muž, jakékoli pokročilostní úrovně – ať už jste zatím nikdy netancoval, nebo máte za sebou šest let konzervatoře a chcete oprášit své umění.

Udělalo by nám velikou radost, kdyby se našli zájemci mužského pohlaví i pro klasický balet! Nebojte se, že ztratíte svou mužnost. Naopak, balet je stejně galantní tanec jako kterýkoli jiný. (Existuje striktní pravidlo, že když tancují muž a žena spolu, muž musí za každou cenu dávat pozor, aby se ženě nic nestalo – kdyby náhodou hrozilo, že tanečnice při zvedačce spadne na zem, muž musí být gentleman a lehnout si pod ni, i kdyby to znamenalo, že mu padající žena zpřeráží žebra.)

Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo nejasnost, neváhejte se na nás obrátit na email balladine@balladine.cz.

Vaše Balladine.

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.