Lektorka Petra T - Balladine
753
page-template-default,page,page-id-753,page-child,parent-pageid-11,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
PETRA TESAŘOVÁ

Petra studovala taneční obor na Základní umělecké škole ve Frenštátě pod Radhoštěm. K rozšíření znalostí v oboru umění navštěvovala také výtvarný obor, hodiny klavíru a působila jako člen pěveckého sboru Garrendo. Od 15 let začala působit jako vedoucí v oddíle Žlutý kvítek v CVČ Astra, kde připravovala víkendové akce a letní tábory pro děti. Získala certifikát Hlavního vedoucího dětských táborů a certifikát zdravotníka zotavovacích akcí. V letech 2012, 2017-2020 působila také jako pedagog tance na ZUŠ ve Frenštátě p.R. V roce 2019 dokončila studium na konzervatoři Taneční Centrum Praha obor pedagogika tance. Nyní se věnuje výzkumu a studiu na Přírodovědecké fakultě MU v Brně.
Práce s dětmi a tanec jsou její dvě vášně a spojení v podobě lektorství tance je jejím největším koníčkem. V Balladine učí dětské kurzy, pomáhá s realizací příměstských táborů a nově vede také kurzy pro dospělé.