VIDEOVÝUKA - Balladine
24773
post-template-default,single,single-post,postid-24773,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

VIDEOVÝUKA

Taneční škola Balladine nabízí VIDEOVÝUKU BALETU PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ > podrobné info ZDE
Vzhledem k uzavření naší školy kvůli epidemiologické situaci jsme se rozhodli pro online výuku nejen pro své studenty, ale i pro Vás, kdo chcete s dětmi doma v karanténě začít tancovat nebo jste třeba v jiné škole navštěvovali kurz, který nenabízí možnost online výuky. Zároveň nás tímto můžete podpořit v těchto nelehkých časech, za což velmi děkujeme.
BALETNÍ VIDEA PRO DĚTI jsou vedená našimi zkušenými lektorkami, výuka probíhá zábavnou formou s důrazem na rozvíjení dětské motoriky, správného držení těla a vnímání rytmu. Lekce online videí si můžete vybrat podle věku a pokročilosti dětí. 

BALETNÍ VIDEA PRO DOSPĚLÉ jsou vedená našimi zkušenými lektorkami v rozsahu plnohodnotného klasického tréninku. Lekce online videí si můžete vybrat podle věku a pokročilosti: > začátečníci > mírně pokročilí > pokročilí > špičky > SPECIAL OFFER – Balet barre fitness!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.